Centrum podpory podnikania v Poľsku

FirmaVCesku.sk     FirmaVPolsku.sk
< návrat

Prečo podnikať v Poľsku?


Podnikanie v Poľsku? - Prečo nie, je to možné!

Podnikanie je jednou z najvyužívanejších možností tvorby a rozmnožovania kapitálu a existuje rad pravidiel, ktoré menia naše nápady v očakávané zisky.

A na ceste za Vašim úspechom v podnikaní môže byť spolupráca s nami, ktorí sa dlhodobo špecializujeme na profesionálnu realizáciu priania našich klientov z oblasti podnikania v Poľsku.

Súčasné Poľsko je s 38 miliónmi obyvateľov ôsmy najľudnatejší štát Európy, najväčšia koncentrácia obyvateľstva a priemyslu je v Hornom Sliezsku. Hlavným mestom je Varšava.

Poľsko je oi. členskou krajinou Európskej únie, Severoatlantickej aliancie (NATO), Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD), Svetovej obchodnej organizácie (WTO) a Visegrádskej skupiny.

Poľský trh je zvlášť zaujímavý pre podnikanie v oblasti e-commerce. Prístup na internet deklaruje 24 miliónov Poliakov.

Poľsko je krajinou so stabilnou hospodárskou situáciou a v porovnaní s ostatnými európskymi krajinami rýchlo rastúcim HDP, ktorého obyvatelia majú záujem o zahraničné výrobky. To všetko je dôvodom, prečo tu investovať.

Podnikanie je ako jazda na horskej dráhe: stúpajúce, ale aj šialené a plné riziká. Ale čím by bolo podnikanie bez rizika? Emócie zviazané s rizikom v podnikaní môžeme kontrolovať dobrým výberom zodpovedných spolupracovníkov s profesionálnym prístupom k problematike a rozhľadom v širokom poli možností.


Pre viac informácií nás, prosím, kontaktujte.

PROSPECTUM SLOVENSKO S.R.O.     906 05 Sobotište 342, Slovenská republika, IČO: 47 549 335,     tel. kancelária +421 (0)949 544 337
© 2014 - 2018
Design