Centrum podpory podnikania v Poľsku

FirmaVCesku.sk     FirmaVPolsku.sk
< návrat

Virtuálne kancelárie


Sme spoločnosť, ktorá ponúka služby často označované ako virtuálna kancelária. Ponúkame teda to, čo potrebujete pre založenie a riadenie svojej vlastnej živnosti alebo spoločnosti v zahraničí. Pomáhame našim klientom tiež pri získavaní dôležitých informácií z oblasti financií, práva, alebo personalistiky v danej krajine.

Virtuálna kancelária je moderným, pohodlným a lacným riešením pre štart aj riadenie vášho podnikania v zahraničí. Našim klientom ponúkame v tejto oblasti rýchle, profesionálne a priateľské služby.

Virtuálna kancelária je určená hlavne pre malé firmy, start - upy a pre všetkých, ktorí chcú znížiť náklady na prevádzku firmy a ktorí majú v úmysle založiť spoločnosť v Českej republike alebo v Poľsku.

V Poľskej republike poskytujeme sídlo živnostníkom a firmám v meste Kudowa-Zdrój (Dolnosliezske vojvodstvo)

V Českej republike poskytujeme sídlo živnostníkom a firmám v meste Náchod (Královehradecký kraj)


Pre našich klientov, ktorí majú záujem začať podnikať v Česku alebo Poľsku, ponúkame kancelárske a ubytovacie služby našej partnerskej spoločnosti sídliacej v Náchode (Královehradecký kraj) v blízkosti poľských hraníc:


KANCELÁRIA NA HODINU


Našim klientom v Českej republike ponúkame tiež konferenčná miestnosť, ktorá je určená pre obchodné rokovania s obchodnými partnermi, porady, atď. Je tu možné dojednať aj doplnkové služby, ako napríklad stravovanie, alebo kancelárske služby. V konferenčnej miestnosti je k dispozícii bezdrôtové wi - fi pripojenie na internet. Miestnosť sa nachádza v objekte našej partnerskej firmy, ktorá sídli v meste Náchod ( Královehradecký kraj ), v tesnej blízkosti česko - poľských hraníc.

Cena: od 350 CZK / hodAPARTMÁN

right

Ponúkame tiež ubytovanie pre váš pobyt v Náchode. Apartmán sa nachádza v centre Náchoda (400 metrov od námestia) a má dve spálne s kúpeľňou a WC. V jednej z izieb je kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.

Cena: od 800 CZK / nocĎALŠIE INFORMÁCIE

Podmienky pre prenájom virtuálnej kancelárie sa dojednávajú v každom jednotlivom prípade individuálne a na mieru požiadavkám klienta.

Výhodou virtuálnej kancelárie sú predovšetkým nižšie náklady na podnikanie. Nemusíte si tak prenajímať drahé firemné priestory a zamestnávať administratívnych pracovníkov. Všetko potrebné pre Vaše podnikanie sme schopní Vám poskytnúť.

Napíšte nám, prosím, čo všetko k Vášmu podnikanie potrebujete a my Vám pripravíme balíček, ktorý Vám umožní využiť svoj ​​potenciál pri minimálnych nákladoch.
PROSPECTUM SLOVENSKO S.R.O.     906 05 Sobotište 342, Slovenská republika, IČO: 47 549 335,     tel. kancelária +421 (0)949 544 337
© 2014 - 2018
Design